Plume washGél pre páperové odevy a zhlukovaniu peria, 15 l

Kód produktu:PLUWA15

Plume wash - hygienický prací prostriedok pre páperové odevy s účinkom proti zhlukovaniu peria a efektom väčšieho objemu.

Plume wash - hygienický prací prostriedok pre páperové odevy s účinkom proti zhlukovaniu peria a efektom väčšieho objemu.


Je profesionálny hyperkoncentrovaný prací prostriedok, vyvinutý pre pranie páperových a vatovaných odevov vo všeobecnosti

  • páperové bundy
  • periny
  • prešívané prikrývky 

Dôkladne odevy vyperie pri rešpektovaní prirodzenej jemnosti peria: vďaka zmäkčujúcim látkam, ktoré obsahuje dodáva odevom mäkkosť a zamatový vzhľad. V kombinácii s avivážnym prostriedkom Plume Soft zaručuje sviežu jednotnú vôňu a výsledky vyčistenia výbornej kvality.

Obsahuje technologicky vyspelú zložku, ktorá má rozmotávajúci účinok na pierka, čím uľahčuje ich oddelenie od seba a značne skracuje dobu sušenia.

Dôkladne dezinfikuje odevy a perie, ktoré obsahujú, čím odstraňuje nepríjemný zápach.

Nové tkaniny a vatované odevy vyžadujú používanie hyperkoncentrovaného čistiaceho a avivážneho prostriedku, ktorý dodáva objem, dezinfikuje a rozmotáva perie a vlákna, Plume Wash je vyvinutý podľa modernej chemicko – textilnej technológie. Ďalšou nasledujúcou a nemenej dôležitou vlastnosťou prípravku Plume Wash je schopnosť dodania objemu textíliám, čo im umožňuje opätovne získať stratenú mäkkosť.

Aj žehlenie odevu ošetreného s prípravkom Plume Wash, je značne uľahčené, z dôvodu mäkkosti, ktorú tkanina opätovne nadobudla.

Obsah fosforu ( P) je nižší ako 1%.


Objemy: 15l


Mali by ste záujem s nami spolupracovať? Registrujte sa ako partner. 

V práčke sa dávky pohybujú od 5 ml do 10 ml prípravku Plume Wash na každý kg tkaniny, ktorú potrebujeme ošetriť, podľa tvrdosti vody a podľa výsledku, ktorý chceme dosiahnuť.

Príklad: pre práčku s náplňou 5 kg použite od 25 do 50 ml prípravku Plume Wash.

Vo verejných práčovniach, alebo v samoobslužných práčovniach pre práčky s obsahom 7/8 kg, použite pohodlnú jednotnú dávku 50 ml.

USKLADNENIE

Uschovajte len v pôvodnom obale. Uschovajte v uzatvorenej nádobe, na dobre vetranom mieste, chránené pred priamym slnečným svetlom. 


ZLOŽENIE

Zmes aniónových a neiónových povrchovo aktívnych látok v súčinnosti s dezinfekčnými a upravujúcimi látkami.

Hustá meňavá kvapalina s intenzívnou vôňou.

Napísať recenziu

              

Línia PROFI

De - štartovacia sada, 4 x 500 ml
De-štartovacia sada

De - štartovacia sada, 4 x 500 ml

Profesionálny odstraňovač odolných škvŕn, 500 ml
Cleantex

Profesionálny odstraňovač odolných škvŕn, 500 ml

14,00€
Špeciálne upravený škrob, 600 ml
Amitex

Špeciálne upravený škrob, 600 ml

4,00€