O nás

Produkty talianskej značky RAMPI sú na Slovenskom trhu už od roku 2011, kedy sa začali používať v profesionálnych prevádzkach-čistiarňach. Na európskom trhu pôsobia už od roku 1949. Postupne sa aj pre Slovákov rozšíril sortiment, kedy si mohli niektoré línie zadovážiť aj na domáce použitie.


Ahojte,

Sme Lenka a Štefan, manželský pár, ktorý sa so značkou RAMPI zoznámil v roku 2016, kedy sme otvárali našu rodinnú prevádzku čistiarne - Čistiareň NOVA v Starej Ľubovni. Začali sme produkty používať v prevádzke na dennej báze a nakoľko nás veľmi oslovili, chceli sme ich ponúknuť aj naším zákazníkom, ktorí o nich aj sami prejavili záujem vďaka výsledkom, ktoré videli na svojich očistených odevoch. Tieto talianské produkty nie sú len účinné a profesionálne, ale väčšina z nich má rastlinný základ, vyrábajú sa z ľahko získateľných rastlinných zdrojov a sú biologicky odbúrateľné.

Začali sme s flakónovanými litrovými verziami pracích, čistiacich koncentrátov a aviváží. Avšak sa nám veľmi páčila ekologická myšlienka firmy RAMPI - SAVE THE SEAS o záchrane ocenánov a morí, o čo najnižšom produkovaní plastového odpadu, preto sme takmer ihneď prešli aj do čapovania z 15 litorvých kanistrov. Zákazníci tak netvoria ďalší odpad, nosia si na svoje obľúbené produkty tie isté fľaše a šetria tak spolu s nami nie len životné prostredie, moria, našu Zem, ale aj svoju peňaženku.RAMPI to nie je len pranie, ale celková profesionálna údržba odevov a keďže sme sa snažili zákazníkom ponúknuť ešte viac, doplnili sme sortiment o ďalšie doplnkové produkty – dezodoračné spreje, spreje na hygienické ošetrenie textílií aj povrchov v domácnosti, spreje na žehlenie odevov a pod.


Koncom roka 2019 sme dostali ponuku, aby sme prevzali výhradné dovozné právo značky RAMPI na slovenský trh. Produkyt nášmu srdcu blízke sa tak stali našou neoddeliteľnou súčasťou a teraz sa snažíme, aby ste vy, naši zákazníci, dostali okrem kvalitných profi produktov aj 100% služby, milý prístup a úsmev na každý deň napríklad aj cez naše sociálne siete.


 


Rampi.sk to nie je len eshop, ale aj zásobovanie čiastiarní a práčovní po celom Slovensku profesionálnymi produktami, zariadením a líniami pre domácnosti, ktoré niektoré prevádzky predávajú. Mapu predajných miest (tu si môžete produkty aj dočapovať, odporúčame sa však vopred informovať u predajcu, ktoré prostriedky ponúka na dočapovanie) nájdete tu


 
EKOLOGICKÉ                                 EKONOMICKÉ                                RASTLINNÉ ZLOŽKY


 


Výrobná spoločnosť RAMPI sídli na severe Talianska v meste Mantova.


Ako rodinný podnik pôsobí na trhu už od roku 1949. Je lídrom vo sfére profesionálnych produktov pre chemické čistiarne a profesionálne práčovne. V Taliansku poskytuje servis pre viac ako 8000 profesionálnych práčovni a čistiarní pričom aj tam nezabúdajú na línie pre domácnosti.Vďaka vlastným laboratóriám a výskumnému tímu prináša každý rok na trh novinky a vylepšené produkty. Okrem výrobnej sféry má spoločnosť vybudovaný výborný marketing, ktorý sa stará o zaškolenie a profesionálny rast svojich pracovníkov. Vďaka svojim obchodným zástupcom a ich každodennému servisu patrí RAMPI medzi najobľúbenejšie značky používané v čistiarňach a práčovňach nie len v Taliansku, ale aj v iných častiach Európy.


 


 


Veríme, že sa mne a manželovi bude dariť aj naďalej napĺňať vaše očakávania a vždy prinášať nové produkty pre efektívnejšie fungovanie vašej domácnosti.


 


Ak na nás máte nejaké otázky, veľmi radi vám na nich odpovieme :) napisnam@rampi.sk


L + Š


 


 


 


     
Chcete používať produkty Rampi vo svojej prevádzke a ušetriť tak finančné náklady na jej vedenie ? Chcete zefektívniť prácu vašich zamestnancov?


      Od nás nedostanete len produkty, ale kompletný servis a zaškolenie vášho personálu


      Chcete si finančne pomôcť predajom naším produktov širokej verejnosti? Je to jednoduché.


OZVITE SA :)