Ako to funguje

Čapovaná drogéria


Hľadáte spoločnosť, ktorá vyrába profesionálne ekologické čistiace prostriedky na čapovanie? Ste na správnom mieste!


RAMPI je od roku 1949 poprednou spoločnosťou v sektore čistiarní a práčovní v Európe.


Zákazník je centrom našej pozornosti, aktivity a všetky asistenčné služby ponúkané našou spoločnosťou sa sústreďujú na splnenie jeho požiadaviek.


 


1. Navštívte niektoré z našich predajných miest. Mapa tu


2. Zakúpte si niektorý z našich litrových koncentrátov na pranie alebo čistenie a po jeho vypotrebovaní príďte s prázdnym flakónom ZAS A ZNOVA. Prvý flakón si môžete zakúpiť aj online a použiť ho pri osobnom nákupe v budúcnosti.


3. Do neho si môžete opätovne nechať načapovať ten istý, ale aj ktorýkoľvek iný produkt z ponuky danej predajne o 0,50€ lacnejšie


 


Základnými piliermi našej práce je KVALITA, EFEKTIVITA a EKOLÓGIA.


To je dôvod, prečo sa môžeme hlásiť k spoločnosti vyrábajúcej ekologické čistiace prostriedky a zabezpečiť zákazníkom maximálnu spokojnosť používaním našich výrobkov.


 


V záujme dosiahnutia nášho ekologického a udržateľného cieľa sme navrhli jednoduchý distribučný systém pre výčapné čistiace prostriedky Sapospina, pomocou ktorého je možné ľahké opätovné použitie všetkých obalov. Vďaka nášmu výčapnému systému môžeme minimalizovať produkciu odpadu.


 


Tu keby sa dalo pridat video TOTO https://www.youtube.com/watch?v=ta4CTdJQgyY&feature=emb_logo&ab_channel=RampiDetersiviallaspina


 


RADÍME: flakóny neodporúčame čistiť v umývačke riadu. Používajte len čistú teplú vodu  a jemnú kefu na čistenie fliaš.