Ako to funguje

Čapovaná drogéria

Hľadáte spoločnosť, ktorá vyrába profesionálne ekologické čistiace prostriedky na čapovanie?
Ste na správnom mieste!RAMPI je od roku 1949 poprednou spoločnosťou v sektore čistiarní a práčovní v Európe.
Zákazník je centrom našej pozornosti, aktivity a všetky asistenčné služby ponúkané našou spoločnosťou sa sústreďujú na splnenie jeho požiadaviek.

1. Navštívte niektoré z našich predajných miest. Adresa tu: www.rampi.sk/kontakt
2. Zakúpte si niektorý z našich litrových koncentrátov na pranie alebo čistenie a po jeho vypotrebovaní príďte s prázdnym flakónom ZAS A ZNOVA. Prvý flakón si môžete zakúpiť aj online a použiť ho pri osobnom nákupe v budúcnosti.
3. Do neho si môžete opätovne nechať načapovať ten istý, ale aj ktorýkoľvek iný produkt z ponuky danej predajne o 0,50€ lacnejšie

Základnými piliermi našej práce je KVALITA, EFEKTIVITA a EKOLÓGIA. To je dôvod, prečo sa môžeme hlásiť k spoločnosti vyrábajúcej ekologické čistiace prostriedky a zabezpečiť zákazníkom maximálnu spokojnosť používaním našich výrobkov.

V záujme dosiahnutia nášho ekologického a udržateľného cieľa sme navrhli jednoduchý distribučný systém pre výčapné čistiace prostriedky Sapospina, pomocou ktorého je možné ľahké opätovné použitie všetkých obalov. Vďaka nášmu výčapnému systému môžeme minimalizovať produkciu odpadu.

RADÍME: flakóny neodporúčame čistiť v umývačke riadu. Používajte len čistú teplú vodu a jemnú kefu na čistenie fliaš.