SgrassatexOdmastňovací prostriedok na silné škvrny, 15 l

Kód produktu:SGRA15

Odmastňovací prostriedok na silné škvrny, 15 l

Sgrassatex - profesionálny koncentrovaný odmasťovací prostriedok účinný na silné škvrny a veľmi zašpinenú bielizeň.

Sgrassatex - profesionálny koncentrovaný odmasťovací prostriedok účinný na silné škvrny a veľmi zašpinenú bielizeň.


Nový čistiaci, vysoko koncentrovaný prostriedok, vyvinutý pre profesionálne pranie, neporovnateľný kvôli jeho vlastnostiam, s podobnými výrobkami dostupnými vo veľkej distribúcii. Je ideálny na ošetrenie akéhokoľvek druhu “mastnej” nečistoty na tkaninách, ale má vynikajúce účinky aj na mnohé druhy škvŕn.

  • Je to nevyhnutný nástroj pre profesionálne pranie vo vode košieľ, sák, páperových búnd, prešívaných prikrývok, atď.
  • je určený na ošetrovanie všetkých druhov textílií, vlny, hodvábu, bavlny a aj pre farebné a chúlostivé odevy vo všeobecnosti.
  • Bol vyvinutý tak, aby pracoval v súčinnosti so všetkými druhmi pracích prostriedkov, ale laboratórne testy preukázali maximálnu účinnosť s pracími prostriedkami našej značky, ako je COTONTEX,  LAVATUTE atď.

Ide o prípravok z výskumného laboratória Rampi, špecifický na ošetrovanie textílií pred bežným praním. Bol vyvinutý pre uľahčenie odstraňovania odolných nečistôt počas prania vo vode. Pri používaní tohto výrobku je možné skrátiť časy a teda náklady pre profesionálne práčovne.

Jeho vyrovnané a vyvážené zloženie s vysokou koncentráciou umožňuje ošetrovať všetky druhy tkanín a jeho používanie nie je obmedzené ani pre odevy farebné, alebo chúlostivé vo všeobecnosti; každopádne odporúčame urobiť vždy test stálofarebnosti pred praním.

SGRASSATEX bol vyvinutý, aby rozšíril a vylepšil našu líniu pracích prostriedkov pre pranie vo vode, ktorý ponúka kompletné ošetrenie od čistenia škvŕn po konečnú úpravu.


Objemy: 5l/15l


Mali by ste záujem s nami spolupracovať? Registrujte sa ako partner. 

SGRASSATEX sa nastrieka priamo na škvrny s použitím rozstrekovača, ktorý dodávame, niekoľko minút pred praním, dávajúc pozor na to, aby ste predtým navlhčili časť, ktorú idete ošetriť.

Ak sa používa na elastizované miesta, rukou tkaninu napnite tak, aby sa dobre otvorila nariasená časť a nastriekajte prípravok Sgrassatex.

ZLOŽENIE

Vodný roztok povrchovo aktívnych látok s vysokou čistiacou schopnosťou.

Nepriehľadná biela kvapalina s príjemnou vôňou

Napísať recenziu

              

Línia PROFI

De - štartovacia sada, 4 x 500 ml
De-štartovacia sada

De - štartovacia sada, 4 x 500 ml

Profesionálny odstraňovač odolných škvŕn, 500 ml
Cleantex

Profesionálny odstraňovač odolných škvŕn, 500 ml

14,00€
Špeciálne upravený škrob, 600 ml
Amitex

Špeciálne upravený škrob, 600 ml

4,00€