Preventívna ochrana pred vírusmi

Myslíte už na preventívnu ochranu svojho zdravia pred vírusmi?


 Každého z nás sa dotýka nepríjemná a náročná situácia, ktorá vznikla nie len u nás, ale všade vo svete kvôli vírusu COVID-19. Ak však budeme dodržiavať základne preventívne a jednoduché opatrenia, dokážeme s týmto vírusom veľmi úspešne bojovať a veríme, že v skorú dobu nad ním aj zvíťaziť.


 


Je dôležité prijať malé preventívne opatrenia, ktoré nám pomôžu žiť v pokoji.


Ako informoval Národný inštitút zdravia, je možné znížiť riziko infekcie ochranou seba a ostatných dodržiavaním niekoľkých jednoduchých pravidiel:


 


CHRÁŇ SA


Na zaistenie hygieny a bezpečnosti si často umývajte ruky alebo používajte alkoholové roztoky.


Napríklad po kašľaní / kýchaní, po pomoci chorému človeku, pred a po príprave jedla, pred jedlom, po príchode na toaletu a odchode z toalety, po dotyku so zvieratami alebo ich výkalmi alebo všeobecne vždy po kontakte so špinavými predmetmi predovšetkým mimo vašej domácnosti.


Zabráňte akémukoľvek blízkemu kontaktu s ľuďmi, ktorí majú príznaky ochorenia dýchacích ciest, ako je kašeľ, prechladnutie alebo horúčka.


Mäso a vajcia poriadne uvaríme.


 


CHRÁŇ OSTATNÝCH


Ak máte akúkoľvek infekciu dýchacích ciest, zakryte si nos a ústa pri kašli či kýchaní (vnútorná strana lakťa / vreckovka).


Ak ste použili vreckovku, po použití ju vyhoďte.


Po kašľaní / kýchaní si umyte ruky alebo použite alkoholový roztok.


 


Vykonávate už potrebné preventívne opatrenia na svoju ochranu pred vírusmi? V spoločnosti Rampi ponúkame produkty na báze alkoholu vhodné na prevenciu.


 


 


 


 IGIEN CURA MANI GEL – HYGIENICKÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE RUKY


 


Jedná sa o alkoholový antibakteriálny prostriedok na čistenie a hygienu rúk, ktorý sa používa vždy, keď sa dotknete niečoho potenciálne znečisteného alebo nehygienického. Navyše obsahuje vitamín E a AloeVera, aby vaše ruky nevysušovala a zanechal ich dlhodobo hebké.


 Používajte ho vždy, keď sa dotknete špinavých predmetov. Majte ho vždy so sebou pre ešte vyššiu ochranu.


 


 


 


 


IGIEN TESSUTI NO GAS – HYGIENICKÁ OCHRANA V MALOM PRAKTICKOM SPREJI


 


Ide o hygienický prostriedok na báze alkoholu, ktorý sa má nastriekať na čistenie a dezinfekciu textílií a povrchov.


 


Používajte ho vo vlaku, autobuse, metre, všade na verejnosti kde sa potrebujete dotýkať predmetov atď. Malé 60ml balenie praktické na nosenie so sebou.