Whitex softenerAviváž s vôňou ružového lotosu, 15 l

Kód produktu:WTSO15

Aviváž s vôňou ružového lotosu, 15 l
Príjemná kvetinová vôňa ružového lotosu s postupným uvoľňovaním vďaka mikrokapsuliam obsiahnutým v zložení výrobku Whitex softener. Biele tkaniny ostanú dlhodobo biele vďaka dokonalej starostlivosti vďaka používaniu línie WHITEX.
97,50€

Whitex softener - vôňa ružového lotosu spojená s hygienou pre vaše odevy 


Biele textílie si zaslúžia osobitú starostlivosť od začiatku po koniec. Preto je celá línia WHITEX venovaná len bielym odevom. Whitex softener je avivážny prostriedok poslednej generácie.

  • Zabraňuje šediveniu a zažltnutiu bielizne bielej, alebo svetlej farby ako sú prestieradlá, uteráky, froté látky, obrusy, atď. Je ideálny do posledného pláchania pracieho cyklu v práčke.
  • Obsahuje dezinfekčnú zložku, odstraňuje zostatkové bakteriálne nečistoty, ktoré môžu byť ešte prítomné po bežnom praní a bráni tvorbe nepríjemných zápachov.
  • Len s dávkou 30 ml na 5 kg bielizne dodáva mimoriadnu mäkkosť a žiarivosť, zanechávajúc jemnú a sviežu vôňu ružového lotosu.
  • Spája v jednom jedinom produkte zmäkčovacie, parfémové, dezinfekčné a obnovujúce vlastnosti.
  • Vysoká koncentrácia umožňuje veľmi nízke dávkovanie používaného prípravku, s veľmi nízkymi nákladmi na pranie, alebo na kg pranej bielizne. 


Objemy: 1l / 15l

V práčke s náplňou 4/5 kg, alebo pri ručnom praní v 10 litroch vody odporúčame dávkovanie 30 ml. Použite 45 ml, ak chcete mať extra vôňu a mäkkosť.


Napísať recenziu

              

Línia whitex

Aviváž s vôňou ružového lotosu, 1 l
Whitex softener

Aviváž s vôňou ružového lotosu, 1 l

7,00€
Dezodorant s vôňou ružového lotosu, 150 ml
DEO WHITEX

Dezodorant s vôňou ružového lotosu, 150 ml

4,00€
Dezodorant s vôňou ružového lotosu, 400 ml
DEO WHITEX

Dezodorant s vôňou ružového lotosu, 400 ml

7,90€