Vianočný box Mediterranean EFFE

Kód produktu:CSEFFEBOX

Úplne nová produktová línia ukrytá vo vianočnom boxe Mediterranean EFFE. Štyri úžasné produkty s neodolateľnou vôňou slamienky, pivónie a iných stredomorských esencií, pričom každý obsahuje vitamín F pre ešte lepšiu ochranu vašej pokožky.
18,90€
Vypredané !

Vianočný box Mediterranean EFFE obsahuje štyri úžasné produkty, kde každý obsahuje vitamín F pre ochranu vašej pokožky


Mediterranean EFFE WASH s vitamínom F

Objem 400ml

Profesionálny prací prostriedok s hypoalergénnymi vlastnosťami. Jeho povrchovo aktívne látky sú výlučne rastlinného pôvodu a zo surovín pochádzajúcich z obnoviteľných zdrojov. Má inovatívnu receptúru bohatú na vitamín F, vďaka ktorému pomáha predchádzať podráždeniu, začervenaniu a zápalom pokožky po kontakte s tkaninami. Je vhodný pre všetky typy textílií – prírodné i syntetické, biele i farebné. Ideálny je aj na odstránenie nečistôt už pri nízkych teplotách (25-30°C) a účinkuje proti všetkým druhom škvŕn.

Kombinácia s ostatnými produktami z línie Mediterranean EFFE zvyšuje účinnosť vitamínu F, tak je pokožka ešte viac chránená.

Ze príjemnou vôňou stojí zmes esencií stredomorských rastlín, predovšetkým pivónie a slamienky, ktorá je preslávená svojimi liečivými účinkami a vôňou kari.

Dávkovanie:


Tvrdosť vody: mäkká

Stredná

Tvrdá

Znečistenie slabé

15 ml

30 ml

45 ml

Mierne

30 ml

45 ml

60 ml

Silné

45 ml

60 ml

75 ml


Mediterranean EFFE softener s vitamínom F

Objem 400ml

Najnovšia vysokoncentrovaná aviváž určená na domáce, ale aj na profesionálne použitie s hypoalergénnymi a ošetrujúcimi vlastnosťami. Jej inovatívne zloženie bohaté na vitamín F pomáha predchádzať podráždeniu a zápalom pokožky. Je vhodný na všetky druhy tkanín, ktorým vďaka mikrokapsulám dodáva dlhotrvajúcu vôňu s postupným uvoľňovaním a jemnú povrchovú úpravu. O omamnú a príjemnú vôňu sa postará zmes esencií stredomorských rastlín, predovšetkým pivónie a slamienky, ktorá je preslávená svojimi liečivými účinkami a vôňou kari.

Tento produkt je biologicky odbúrateľný.

Dávkovanie:

30ml pre bežnú práčku s náplňou 4-5kg. Pri praní v rukách použite 45ml / 10 l vody.


Mediterranean deo EFFE s vitamínom F

Objem 150ml

Profesionálny dezodorant na všetky textílie vo vašej domácnosti, či prevádzke s hygienizujúcim účinkom s vitamínom F. Môže byť aplikovaný po žehlení, alebo pred odložením odevov späť do šatníka po nosení. Taktiež sa postará o hygienu a vôňu vašich topánok, skríň, šatníkov, botníkov aj áut.

Jeho zloženie obohatené o vitamín F je ideálne na dokončenie starostlivosti o vaše textílie pomocou línie EFFE. Predchádza začervenaniu pokožky, chráni ju pred podráždením. Nezanecháva žiadne fľaky na textíliách a prináša stredomorskú sviežosť do celej domácnosti predovšetkým vďaka esenciám z pivónie a slamienky.

Použitie:

Aplikujte z 20 cm vzdialenosti.


Mediterranean EFFE intensity 2.0 s vitamínom F

Objem 150ml

Hypoalergénny posilňovač hygieny a vône s vitamínom F. Ide o nový prípravok na obohatenie odevov o vitamín F. Dodáva tkanivám ošetrujúci účinok, tým že uvoľňuje na pokožku s transdermálnym (cez pokožku podávaným) účinkom, dermoprotektívne aktívne zložky vitamínu F. Pomáha predchádzať začervenaniu, svrbeniu a podráždeniu pokožky. Zároveň si zachováva príjemnú vôňu čistoty. Jeho zloženie zaisťuje vynikajúci výkon pri poslednom plákaní aj pri sušení vďaka inovatívnym tepelne odolným komponentom.

A) POUŽITIE V PRÁČKE

Nalejte do násypky pre avivážny prostriedok (spolu s avivážnym prostriedkom) 10ml prípravku INTENSITY na každý kg bielizne (pre domáce práčky približne od 5 do 10 gramov na každé pranie).

B) POUŽITIE V SUŠIČKE

Pre extra jemnosť a vôňu navlhčite handričku (ideálne froté) vodou, vyžmýkajte, rozlejte polovicu odmerky (10ml) prostriedku rovnomerne po jej povrchu, aby tekutina prenikla do tkaniny. Pred spustením cyklu vložte handričku so zvyškom bielizne do sušičky. Pre maximálnu a ešte intenzívnejšiu vôňu a hygienu skombinujte postup A aj BNapísať recenziu

              

Línia Mediterranean EFFE

Aróma difuzér stredomorská slamienka a pivónia, 125ml
Mediterranean EFFE air

Aróma difuzér stredomorská slamienka a pivónia, 125ml

8,90€
Aviváž s vitamínom F, vôňa slamienky a pivónie, 15l
Mediterranean EFFE softener

Aviváž s vitamínom F, vôňa slamienky a pivónie, 15l

97,50€
Aviváž s vitamínom F, vôňa slamienky a pivónie, 1l
Mediterranean EFFE softener

Aviváž s vitamínom F, vôňa slamienky a pivónie, 1l

7,00€
Deo sprej so stredomorskými vôňami, pivónia a slamienka, 400ml
Mediterranean EFFE deo

Deo sprej so stredomorskými vôňami, pivónia a slamienka, 400ml

7,90€
Koncentrát s vitamínom F s vôňou pivónie a slamienky, 400ml
Mediterranean EFFE intensity

Koncentrát s vitamínom F s vôňou pivónie a slamienky, 400ml

14,90€
Prací gél s esenciami pivónie a slamienky, 15l
Mediterranean EFFE wash

Prací gél s esenciami pivónie a slamienky, 15l

112,50€
Prací gél s esenciami pivónie a slamienky, 1l
Mediterranean EFFE wash

Prací gél s esenciami pivónie a slamienky, 1l

8,00€