logo3.jpg

Návštevnosť

Shirt&Whites aviváž 1l-hypoalergénna, hyperkoncentrovaná s vitamínom F a antioxidantmi

7.00 EUR
S&W aviváž

Vytvorená tak, aby uvoľňovala antioxidant a aktívne látky pre ochranu pokožky. S&W aviváž je prvá profesionálna aviváž rastlinného pôvodu pre textílie nosené priamo na pokožke. V nej obsiahnutý Vitamín F účinkuje proti starnutiu, revitalizuje a zvlhčuje pokožku tým, že sa na ňu prenáša z odevov. Pomáha predchádzať začervenaniu, svrbeniu a podráždeniu pokožky. Pre použitie v práčke. S&W aviváž zanecháva textílie mimoriadne hebké aj pri malých dávkach prostriedku. Jej mikrokapsule zabezpečujú, že svieža vôňa línie Shirts & Whites vydrží na textíliách dlhšie. Je vhodná pre všetky odevy, biele aj farebné.

Hyperkoncentrovaný produkt – BIODEGRADOVATEĽNÝ podľa regulácie EC č. 648/2004.

Zloženie: (648/2004 / ES): 15 - 30% katiónové povrchovo aktívne látky.  Ďalšie zložky: konzervačný prostriedok (metylchlórizotiazolinón, metylizotiazolinón), parfumy (alfa-lsoinón, benzylsalicylát, butylfenylmetylpropión, limonén, hexylškoricový, linalool, geraniol, citral), vitamín F.

Bezpečnostné upozornenia: Držte z dosahu detí. Po požití: Ihneď kontaktujte Národné toxikologické centrum/ lekára. Po zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontakte šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
09.06.2020 22:09:42
rampisk

LANIS, s.r.o., je výhradným dovozcom profesionálnych  výrobkov Rampi

  •    pre práčovne a chemické čistiarne 

  • ​  pre domácnosti

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one