logo3.jpg

Návštevnosť

SAPO SCURO 1l/ prací gél na tmavé textílie

7.00 EUR
  • SapoSCURO*  je prací prostriedok vyvinutý špeciálne na pranie a ošetrovanie čiernych a tmavých textílií. Tieto odevy, ak sa ošetrujú s bežnými pracími prostriedkami, majú tendenciu postupne, pranie za praním, vyblednúť a zosivieť, a farby sa pomaly stávajú stále viac matnými.                 
  • SapoSCURO*  naopak, so svojím špeciálnym zložením spája v sebe dobrú čistiacu schopnosť s ochranným účinkom pre farbu.
  • SapoSCURO* , tým, že obsahuje aj zmäkčujúcu látku, zachováva pôvodnú elasticitu odevov a, ak sa používa pravidelne, prispieva k udržaniu živých a žiarivých všetkých tmavých odevov. Špeciálny výber enzýmov odstraňuje textilné vlákna, ktoré sa roztrhli kvôli opotrebovaniu, zaručujúc ochranu textílie a brániac efektu vyblednutia.
  • SapoSCURO*  je odporúčaný pre ručné pranie, alebo pre pranie v práčke odevov z bavlny, ľanu, syntetických vlákien a vlny.
  • SapoSCURO*  zanecháva na odevoch jemnú a sladkú vôňu.
SPÔSOB POUŽITIA

Dávkovanie odporúčané pre práčku s náplňou 5kg, alebo pre ručné pranie v 10 litroch vody je uvedené v nasledujúcej tabuľke:

--------------------------------------Tvrdosť vody: mäkká------------Tvrdosť vody: stredná---------Tvrdosť vody: tvrdá
Málo zašpinené-----------------15 ml = polovica uzáveru-------30 ml = 1 uzáver----------------45 ml = 1 a pol uzáveru
Stredne špinavé-----------------30 ml = 1 uzáver------------------45 ml = 1 a pol uzáveru-------60 ml = 2 uzávery
Ťažko odstrániteľná špina----45 ml = 1 a pol uzáveru---------60 ml = 2 uzávery--------------75 ml = 2 a pol uzáveru

Dávkovanie sa mení v závislosti od stupňa znečistenia bielizne a od typu vody.
TECHNICKO-APLIKAČNÉ POZNÁMKY

• Technológia a chuť inovovať, spolu s našimi skúsenosťami v chemickom čistení a praní, nás vedú každý deň k tomu, aby sme vylepšovali a vyvíjali vždy nové produkty, aby sme našej klientele ponúkli škálu čistiacich prostriedkov pre všetky druhy textílií, a aby sme uspokojili všetky potreby, bez toho, aby sme podcenili pomer kvalita : cena. Z týchto predpokladov vznikol prípravok SapoSCURO*: nový prací prostriedok pre čierne a tmavé odevy, ktorý rozširuje líniu Sapospina.

• Čierne, alebo tmavé textílie, pri bežných pracích prostriedkoch, majú tendenciu postupne blednúť a matnieť. SapoSCURO* obsahuje látky, ktoré umožňujú zachovať žiarivosť a jas farby. Okrem toho obsahuje špeciálny enzým, ktorý eliminuje vytváranie sa páperia a nežiaducich nití, čím zaručuje ochranu textílie.

• Odporúčané dávky sa vzťahujú na stredne tvrdú vodu a na stredne špinavú náplň bielizne v práčke: v prípade mäkkej vody, alebo málo špinavej bielizne znížte množstvo pracieho prostriedku, zatiaľ čo v prípade tvrdej vody, alebo veľmi špinavej bielizne ho zvýšte.

• Fľaše môžu byť opätovne použité mnohokrát a nádrže, z ktorých sa čerpá výrobok sú recyklované a opätovne používané. Z tohto dôvodu sú pracie prostriedky línie SapoSPINA* veľmi oceňované tými, ktorí kladú dôraz na životné prostredie a vrelo odporúčané všetkými orgánmi Verejnej správy, ktoré chcú zmenšiť množstvo odpadu, ktoré je potrebné zneškodniť tým, že sa zníži používanie fliaš a nádob, ktoré sa najprv použijú a potom vyhodia.  
09.06.2020 22:20:29
rampisk

LANIS, s.r.o., je výhradným dovozcom profesionálnych  výrobkov Rampi

  •    pre práčovne a chemické čistiarne 

  • ​  pre domácnosti

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one