logo3.jpg

Návštevnosť

Sapo OXITEX 1l - Posilňovač prania s oživujúcou a hygienizačnou schopnosťou.

8.00 EUR
Posilňovač prania s oživujúcou a hygienizačnou schopnosťou.
1 liter / dostupné aj 15l balenie
ZLOŽENIE
Biely, vodný roztok (suspenzia) peracidu s pH 3,3 a s hustotou 1030 g/dmc.

CHARAKTERISTIKY
 Je to inovatívny pomocný prípravok prania, ktorý v kombinácii s bežným pracím prostriedkom, pri odporúčanom dávkovaní, umožňuje dosiahnuť vynikajúce odstránenie všetkých, aj tých najodolnejších škvŕn.
 Vytvára synergické pôsobenie spolupôsobenie s povrchovo aktívnymi látkami, zvyšujúc ich čistiace schopnosti, cielene pôsobí na škvrny.
 Pri styku s vodou a s bežnými čistiacimi prostriedkami má vyvážený vznik kyslíka, ktorý pôsobí selektívne ako bielidlo pre bielu farbu bez toho, aby poškodilo väčšinu farieb. Na syntetických textíliách ( nylon, polyester ) a pri farebných chúlostivých odevoch, sa farba sa môže meniť. Odporúčame vyskúšať prípravok OXITEX na malom kúsku látky, aby ste overili jej prípadnú odolnosť.
 Okrem toho, nie je druhoradý ani jeho silný hygienizačný účinok, ktorý zohráva dôležitú úlohu, predovšetkým, ak sa používa vo verejných a priemyselných práčovniach, alebo v geriatrických / nemocničných ústavoch.
 Chemické poškodenie vlákien textílií po opakovanom praní je zanedbateľné v porovnaní s ostatnými bielidlami ako je chlórnan atď.; efekt opotrebovania je znížený o polovicu aj v porovnaní s peroxidom vodíka.
 Nie je toxický ani agresívny.
 Je úplne biologicky odbúrateľný. Nevydáva toxické výpary, ani nepríjemný zápach. Je bez vône a zápachu. V prípade kontaktu s pokožkou nespôsobuje jej podráždenie: stačí ju opláchnuť s vodou.
 
SPÔSOB POUŽITIA
Nie je pre užívateľa nebezpečný.
Pri praní:
- pre práčku s náplňou 5 Kg sa odporúča množstvo približne 30 gramov prípravku OXITEX, ktorý je potrebné zmiešať s bežným pracím prostriedkom tesne pred praním. Musí sa pridať k praciemu prostriedku do násypky predpierania v prípade, ak sa navolí program, ktorý má aj túto fázu. Pri ostatných programoch, ktoré NEVYKONÁVAJÚ predpieranie pridajte Oxitex k praciemu prostriedku do násypky normálneho prania.
- pre priemyselné dávkovanie s peristaltickými čerpadlami: vo fáze prania od 2 do 10 gramov na Kg tkaniny, ktoré je potrebné vyprať.
Pred praním:
- len na mimoriadne odolné škvrny ( červené víno, ovocie, káva, atď. ) vyskúšajte prípravok OXITEX nastriekať, alebo naniesť s kefkou pred praním. Každopádne vždy starostlivo skontrolujte odolnosť farieb.
09.06.2020 22:22:36
rampisk

LANIS, s.r.o., je výhradným dovozcom profesionálnych  výrobkov Rampi

  •    pre práčovne a chemické čistiarne 

  • ​  pre domácnosti

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one