logo3.jpg

Návštevnosť

SAPO IGIENBUCATO 1l / hypoalergénny prací prostriedok

8.00 EUR
  • SapoIGIENBUCATO* je vysoko koncentrovaný tekutý prací prostriedok poslednej generácie, ktorý nahrádza práškový prací prostriedok, a ktorý je určený pre pranie všetkých typov textílií, bavlny, syntetických textílií, farebnej bielizne a odevov, ktorým prinavracia sviežosť, čistotu a hygienu.
  •  SapoIGIENBUCATO* obsahuje aktívnu špecifickú zložku účinnú proti širokému spektru baktérií, vrátane gramnegatívnych baktérií, ktoré sú považované za jedny z najnebezpečnejších pre ľudské zdravie.
  • SapoIGIENBUCATO* bol testovaný (v spolupráci s Univerzitou v meste Ferrara) a vyvinutý pre znižovanie rizika alergií.
  • SapoIGIENBUCATO*  pôsobí už pri nízkych teplotách čím zachováva nezmenené textílie a farby, okrem toho umožňuje ušetriť elektrickú energiu.
  • SapoIGIENBUCATO*  sa môže používať v kombinácii s inými výrobkami Línie SapoSPINA*, aby sa dosiahli vysoko účinné výsledky: v kombinácii s prípravkom SapoOXITEX* odstraňuje najodolnejšie škvrny náročnej bielizne, zatiaľ čo v kombinácii s prípravkomSapoIGIENSOFT* zaručuje kompletnú dezinfekciu zosilňujúc vôňu zmäkčovadla.
Dávkovanie odporúčané pre práčku s náplňou 5kg, alebo pre ručné pranie v 10 litroch vody je uvedené v nasledujúcej tabuľke:

--------------------------------------Tvrdosť vody: mäkká------------Tvrdosť vody: stredná---------Tvrdosť vody: tvrdá
Málo zašpinené-----------------15 ml = polovica uzáveru-------30 ml = 1 uzáver----------------45 ml = 1 a pol uzáveru
Stredne špinavé-----------------30 ml = 1 uzáver------------------45 ml = 1 a pol uzáveru-------60 ml = 2 uzávery
Ťažko odstrániteľná špina----45 ml = 1 a pol uzáveru---------60 ml = 2 uzávery--------------75 ml = 2 a pol uzáveru

Uzáver obsahuje približne 30 ml. Pred použitím pretrepať.

Dávky sa menia v závislosti od stupňa znečistenia odevov a od typu vody.

UŽITOČNÉ RADY: vždy postupujte podľa inštrukcií uvedených na etikete na odevoch, predovšetkým čo sa týka teploty prania. Skontrolujte najprv odolnosť farby stálofarebnosť ponorením odevu do vlažnej vody. Perte oddelene nové farebné oblečenie. Odevy perte radšej z opačnej strany. Odevy sušte radšej v tieni.


TECHNICKO-APLIKAČNÉ POZNÁMKY

 Čistiace prostriedky línie SapoSpina s ich vysoko výkonnými vlastnosťami sa aktivujú už pri nízkych teplotách, čím dochádza k úspore elektrickej energie používanej na ohrev vody.
 Vysoká koncentrácia každého výrobku Línie SapoSpina umožňuje veľmi nízke dávkovanie používaného pracieho prostriedku s veľmi nízkymi nákladmi na pranie, alebo na Kg pranej bielizne.
 Koncentrácie, tri krát vyššie ako sú koncentrácie zvyčajne prítomné na trhu, znižujú trojnásobne hmotnosť a objem výrobkov; dosiahne sa tak značná úspora na doprave, na objeme kontajnerov a v použitom priestore.
 Ľahké odstránenie pracích prostriedkov Línie SapoSpina z praných odevov umožňuje znížiť na minimum počet záverečných pláchaní s následnou úsporou vody.
• Fľaše môžu byť opätovne použité mnohokrát a nádrže, z ktorých sa čerpá výrobok sú recyklované a opätovne používané. Z tohto dôvodu sú pracie prostriedky línie SapoSPINA* veľmi oceňované tými, ktorí kladú dôraz na životné prostredie a vrelo odporúčané všetkými orgánmi Verejnej správy, ktoré chcú zmenšiť množstvo odpadu, ktoré je potrebné zneškodniť tým, že sa zníži používanie fliaš a nádob, ktoré sa najprv použijú a potom vyhodia.
09.06.2020 21:49:12
rampisk

LANIS, s.r.o., je výhradným dovozcom profesionálnych  výrobkov Rampi

  •    pre práčovne a chemické čistiarne 

  • ​  pre domácnosti

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one