logo3.jpg

Návštevnosť

SAPO BUCATO 1l/ enzymatický prací gél pre pranie všetkých textílií

7.00 EUR
  • SapoBUCATO*  nahrádza práškový prací prostriedok, je určený pre pranie všetkých typov textílií, bavlny, syntetických, farebnej bielizne a odevov, ktorým navracia svieži jas.
  • SapoBUCATO*  je vysoko koncentrovaný tekutý prací prostriedok poslednej generácie, stačí 1/3 bežnej dávky, aby sa dosiahol dokonalý stupeň čistoty.
  • SapoBUCATO*  pôsobí už pri nízkych teplotách zachovávajúc tak nezmenené textílie a farby, okrem toho umožňuje ušetriť elektrickú energiu.
  • SapoBUCATO*  vďaka vyváženej zmesi enzýmov je účinný na širokú škálu škvŕn od tanínových (víno, ovocie, atď.) po proteínové (zmrzlina, mlieko, atď.); je mimoriadne silný aj na maz, mastnotu a kal. Odporúča sa aj na namáčanie.
  • SapoBUCATO*  v kombinácii s prípravkom OXITEX odstraňuje tie najodolnejšie škvrny náročnej bielizne.         
  • SapoBUCATO*  je zložený prevažne zo surovín rastlinného pôvodu.
SPÔSOB POUŽITIA
Dávkovanie odporúčané pre práčku s náplňou 5kg, alebo pre ručné pranie v 10 litroch vody je uvedené v nasledujúcej tabuľke:

--------------------------------------Tvrdosť vody: mäkká------------Tvrdosť vody: stredná---------Tvrdosť vody: tvrdá
Málo zašpinené-----------------15 ml = polovica uzáveru-------30 ml = 1 uzáver----------------45 ml = 1 a pol uzáveru
Stredne špinavé-----------------30 ml = 1 uzáver------------------45 ml = 1 a pol uzáveru-------60 ml = 2 uzávery
Ťažko odstrániteľná špina----45 ml = 1 a pol uzáveru---------60 ml = 2 uzávery--------------75 ml = 2 a pol uzáveru

Uzáver obsahuje približne 30 ml. Pred použitím pretrepať.
 
Dávky sa menia v závislosti od stupňa znečistenia odevov a od typu vody.
TECHNICKO-APLIKAČNÉ POZNÁMKY
 
         Čistiace prostriedky línie SapoSpina  s ich vysoko výkonnými vlastnosťami sa aktivujú už pri nízkych teplotách, čím dochádza k úspore elektrickej energie používanej na ohrev vody.
         Vysoká koncentrácia každého výrobku Línie SapoSpina umožňuje veľmi nízke dávkovanie používaného pracieho prostriedku s veľmi nízkymi nákladmi na pranie, alebo na Kg pranej bielizne.
         Koncentrácie, tri krát vyššie ako sú koncentrácie zvyčajne prítomné na trhu, znižujú trojnásobne hmotnosť a objem výrobkov; dosiahne sa tak značná úspora na doprave, na objeme kontajnerov a v použitom priestore.
         Ľahké odstránenie pracích prostriedkov Línie SapoSpina z praných odevov umožňuje znížiť na minimum počet záverečných pláchaní s následnou úsporou vody.


• Fľaše môžu byť opätovne použité mnohokrát a nádrže, z ktorých sa čerpá výrobok sú recyklované a opätovne používané. Z tohto dôvodu sú pracie prostriedky línie SapoSPINA* veľmi oceňované tými, ktorí kladú dôraz na životné prostredie a vrelo odporúčané všetkými orgánmi Verejnej správy, ktoré chcú zmenšiť množstvo odpadu, ktoré je potrebné zneškodniť tým, že sa zníži používanie fliaš a nádob, ktoré sa najprv použijú a potom vyhodia.  
09.06.2020 21:44:38
rampisk

LANIS, s.r.o., je výhradným dovozcom profesionálnych  výrobkov Rampi

  •    pre práčovne a chemické čistiarne 

  • ​  pre domácnosti

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one