logo3.jpg

Návštevnosť

Mediterranean Blue Softener 1l / avivážny prostriedok s kyselinou hyaluronovou

7.00 EUR
 • Mediterranean Blue SOFTENER je prvý profesionálny vysokokoncentrovaný avivážny prostriedok s kyselinou hyaluronovou, ktorý obsahuje povrchovo aktívne látky len rastlinného pôvodu. Už pri veľmi nízkych teplotách dodáva všetkým textíliám neuveriteľnú mäkkosť. Vďaka obsahuje kyseliny hyaluronovej dodáva tvojej pokožke, ktorá sa dostáva do kontaktu s odevmi ošetrenými avivážnym prostriedkom Blue, pružnosť a hydratáciu. Kyselina hyaluronová sa prirodzene nachádza v pokožke a pôsobí proti jej starnutiu.
 • Mediterranean Blue SOFTENER, vďaka mikrokapsuliam v jeho zložení, zaručuje dlhotrvajúcu čistú vôňu stredomorských rastlín. Blue SOFTENER sa používa na všetky typy odevov, biele aj farebné.
 • Mediterranean Blue SOFTENER, pri používaní s ďalšími prostriedkami línie Mediterranean Blue zaručuje dlhotrvajúci pocit sviežosti a čistoty vďaka prírodným výťažkom z myrty z ostrova Pantelleria, z kvetov sicílskeho pomarančovníka a vďaka ďalším vonným látkam zo stredomorskej vegetácie.
 • Navyše obsahuje jedinečné mikrokapsule s vôňou, vďaka ktorým sa vôňa uvolňuje postupne a tým sa zaručuje dlhotrvajúcejší príjemný pocit čistoty a sviežosti.

   

  SPÔSOB POUŽITIA

  Zvyčajne sa pre tento typ textílií nedáva do práčky celá náplň. Pre pranie v práčke s náplňou 5 Kg, alebo pre ručné pranie v 10 lt vody, sa odporúča používať od 20 do 40 ml pracieho prostriedku.

  Táto dávka sa môže meniť v závislosti od typu látky a znečistenia bielizne.

   

  Tvrdosť vody: mäkká

  Tvrdosť vody: stredná

  Tvrdosť vody: tvrdá

  Málo zašpinené

  15 ml = polovica uzáveru

  30 ml = 1 uzáver

  45 ml = 1 a pol uzáveru

  Stredne špinavé

  30 ml = 1 uzáver

  45 ml = 1 a pol uzáveru

  60 ml = 2 uzávery

  Ťažko odstrániteľná špina

  45 ml = 1 a pol uzáveru

  60 ml = 2 uzávery

  75 ml = 2 a pol uzáveru

09.06.2020 22:27:11
rampisk

LANIS, s.r.o., je výhradným dovozcom profesionálnych  výrobkov Rampi

 •    pre práčovne a chemické čistiarne 

 • ​  pre domácnosti

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one