logo3.jpg

Návštevnosť

Mediterranean BLUE INTENSITY1liter / intenzívna hygiena a posilnenie vône Stredomoria

27.00 EUR
Mediterranean Blue INTENSITY je koncentrát aktívnych zložiek a materských esencií línie Mediterranean Blue. Ak je pridaný k avivážnemu prostriedku vo fáze pláchania dodá vašim odevom maximum vône a dezinfekcie.
Mediterranean Blue INTENSITY zaručuje ešte silnejší účinok proti nepríjemným zápachom na textíliách.
Mediterranean Blue INTENSITY v kombinácii s prípravkom BLUE SOFTENER vyvíja maximálny avivážny a dezodoračný účinok. Neobsahuje aniónové povrchovo aktívne látky, ktoré môžu zhoršovať účinok avivážneho prostriedku.
Nalejte do násypky pre avivážny prostriedok (spolu s avivážnym prostriedkom) 1, alebo 2 gramy prípravku Mediterranean Blue INTENSITY na každý kg bielizne (pre domáce práčky približne od 5 do 10 gramov na každé pranie).
Pre hygienické ošetrenie interiéru automobilov, zvieracích pelechov a veľkých plôch zrieďte 100 ml prípravku Mediterranean Blue INTENSITY v 1 litri vody, potom roztok nastriekajte s pomocou rozprašovača.

Je kompatibilný a miešateľný so všetkým avivážnymi prostriedkami dostupnými na trhu, avšak ich vôňa sa môže prekrývať, čo nemusí byť vždy príjemné, preto ho odporúčamé používať s prostriedkami s rovnakej línie, a teda z línie Mediterranean BLUE
09.06.2020 22:31:27
rampisk

LANIS, s.r.o., je výhradným dovozcom profesionálnych  výrobkov Rampi

  •    pre práčovne a chemické čistiarne 

  • ​  pre domácnosti

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one