Mediterranean home freshVianočný box Medit HOME FRESH

Kód produktu:vianoce2023

4 produkty v darčekovom boxe! Produkty v línii Mediterranean home fresh sú profesionálne a hyperkoncentrované. Vyrobené tak, aby vám čo najviac uľahčili prácu vo vašej domácnosti, ale taktiež aby šetrili životné prostredie a vašu peňaženku.
18,90€
Vypredané !

Mediterranean HOME FRESH

Nová línia profesionálnych produktov pre váš domov - 4 profesionálne produkty zabalené v praktickej darčekovej krabičke s vianočným štítom.


Produkty v línii Mediterranean home fresh sú profesionálne a hyperkoncentrované. Vyrobené tak, aby vám čo najviac uľahčili prácu vo vašej domácnosti, ale taktiež aby šetrili životné prostredie a vašu peňaženku. Pozrime sa bližšie na to, čo stojí za ich omamnou vôňou.

Pyramída vône:

Horné tóny, ktoré sa uvoľňujú prvých 5-15 minút tvorí prírodný esenciálny olej z mäty v kombinácií s esenciami z pomaranča.

Stredné tóny ukrývajú príjemnú kvetinovú vôňu levandule a gardénie. Uvoľňuje sa od 20-60 minút od použitia produktu. 

Základom vône je cédrové drevo a jantár, ktoré držia pokope všetky arómy a vďaka mikrokapsulám sa budú vaším domovom šíriť niekoľko hodín až dní. 


CURA PAVIMENTI – starostlivosť o podlahy

Svieže a žiarivé podlahy. Presne také budú aj tie vaše po ošetrení týmto zázrakom. Cura pavimenti je hyperkoncentrovaný čistiaci prostriedok s povrchovo aktívnymi látkami rastlinného pôvodu. Je ideálny na každodenné čistenie a starostlivosť o podlahy všetkých druhov. Rýchlo dezinfikuje ošetrené povrchy a odstraňuje všetky stopy nečistôt. Nezanecháva šmuhy a rýchlo schne bez nutnosti oplachovania. Vďaka mikrokapsulám zanecháva Mediterranean cura pavimenti na všetkých podlahách sviežu a dlhotrvajúcu vôňu , ktorá prevonia celý domov.

 • Hyperkoncentrovanosť zaisťuje vysoký výkon pri nízkych dávkach

 • Menej plastového odpadu

 • Je tak ekologický aj ekonomický

 • Podlaha je miesto, ktoré znečisťujeme najviac a preto je potrebné venovať jej zvýšenú pozornosť, keďže sa na nej nachádza nespočetné množstvo rôznych baktérií

 • Neutrálne PH pre neagresívne ošetrovanie povrchov

Dávkovanie: 10-15ml na 5l vody

Objem: 400ml + odmerka


CURA SUPERFICI – starostlivosť o všetky povrchy

V každej miestnosti u vás doma nájdete povrchy, ktoré je potrebné umývať, čistiť, leštiť či zbavovať prachu. S týmto dezinfekčným prostriedkom ich zvládnete ošetriť rýchlo a efektívne. Jeho bezoplachové zloženie rýchlo odstraňuje nečistoty a prach, zanecháva dlhotrvajúci lesk a vytvára na povrchoch ochranný štít, čím pomáha predchádzať škvrnám a pruhom.

 • Určený na všetky umývateľné povrchy

 • Zaručená dezinfekcia

 • Neutrálne PH vhodné pre všetky typy povrchov

 • Špeciálny rozprašovač umožňuje dvojité použitie: 1. otvorený pre širší rozsah 2. uzavretý pre hlbšie pôsobenie

Použitie: nanášajte zo vzdialenosti 20-30cm od ošetrovaných povrchov

Objem: 400ml + rozprašovač


CURA DOCCIA BAGNO – starostlivosť o kúpeľňu

V kúpeľni trávime veľa príjemných chvíľ, no následne si táto miestnosť vyžaduje obrovskú dávku energie kvôli jej čisteniu. Využite všetky zbrane, aby bola starostlivosť o vašu kúpeľňu čo najjednoduchšia, no zároveň čo najefektívnejšia. Cura doccia bagno rýchlo odstraňuje všetky stopy nečistôt a vodný kameň. Rozžiari sanitu, vodovodné batérie, obklady aj sprchové kúty. Dôkladne dezinfikuje všetky povrchy a vytvára ochranný film, ktorý odpudzuje vodu a predchádza tak vzniku nových škvŕn.

 • Hyperkoncentrovaný – nízke dávkovanie so silným účinkom

 • Povrchovo aktívne látky rastlinného pôvodu

 • Špeciálny rozprašovač umožňuje dvojité použitie: 1. otvorený pre širší rozsah 2. uzavretý pre hlbšie pôsobenie

Objem: 400ml + rozprašovač


CURA AMBIENTI – starostlivosť o prostredie

Deo fresh sprej pre osvieženie ovzdušia. Neutralizuje nepríjemné pachy na povrchoch a čalúnení bez zanechávania stôp. Zaručuje príjemnú sviežu a čistú vôňu v celej domácnosti. Je ideálny aj pre použitie na všetky textílie, preto ho odporúčame používať aj po žehlení a pred uložením bielizne do šatníka.

 • Neutralizuje nepríjemné zápachy

 • Rýchle a efektívne použitie

 • Všestranné použitie: závesy, záclony, matrace, pohovky a kreslá, koberce, rohožky, zásuvky a šatníky, obuv...

Objem: 150ml aerosól


Napísať recenziu